Co Wam się ostatnio śniło?

Tutaj omawiamy wszelkie tematy związane ze snami
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

cleric pisze:
KocicaXX pisze:że jestem... Kretem
opowiedz bo to ciekawe :D :D
Ciekawe? To że nagle jestem w ciele kreta, z kreta instynktem i nieodpartą pokusą zeżarcia wszystkich robali w najbliższej okolicy? Fuj. Jedyne co jest w tym ciekawe, że jak się zabrałam do jedzenia to w tym momęcie się obudziłam. O trzeciej rano.
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Indeed very interesting...hmm. ostatnio śniło mi się, ze kogoś zabijam, a właściwie go rozszarpuje. Strasznie zwierzęcy to był sen..
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 948

Post autor: Ivellios »

Dzisiejszy mój sen był efektem zbyt długiego przesiadywania na Epulsie... otóż przez całą noc śniła mi się tylko jedna dziewczyna, której profil wcześniej oglądałem :P
cleric
Senior forum
Senior forum
Posty: 1875
Rejestracja: 2006-07-29, 15:41
Lokalizacja: Wrocław
Komentarze: 2

Post autor: cleric »

Ivellios pisze:śniła mi się tylko jedna dziewczyna
mhmm Iv coś się szykuje? :P
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

mi się kiedyś śniło, że miałam proces w sądzie... bo byłam babysitter i zabiłam wampira, który chciał zabić dziecko... tylko mi nikt nie wierzył, że to był wampir, a gnat nie był legalny... był ten proces, a ja nie miałam adwokata... i musiałam sama się bronić, a prokurator głupie pytania mi zadawał... :/
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 948

Post autor: Ivellios »

cleric pisze:mhmm Iv coś się szykuje?
nie :P ona zamieszkuje Anglię ;)

Choć fakt faktem, że pokusiłem się o skomentowanie wszystkiego, co się dało (fotki w albumie, notki w pamiętniku, księga gości...)
Komandoska-94-
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 320
Rejestracja: 2006-04-16, 10:15

Post autor: Komandoska-94- »

Al mi się dzisiaj śniło że jestem mistrzynią rysunku mangą ;) co w sumie nie odbiega za bardzo od prawdy :lol:
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

KocicaXX pisze:w sumie nie odbiega za bardzo od prawdy
No takiego samozachwytu to ze świecą szukać.
A mi dzisiaj jakoś dziwnie, śniło mi się już to drugi raz.
Jestem w jakimś mieście, gdzie o pewnych godzinach należy zejśc do schronów. Jeżeli schron będzie pełny, musisz znaleźć inny. Wszystkiego pilnują żołnierze. Sklepy zamykane sa na tą godzinę. Pamiętam, ze wszyscy się strasznie spieszyli, ja akurat patrzyłem na jakis zegarek kiedy wybił ten czas że trzeba leciec do schronu, zapomniałem, że mam zegarek i biegałem od schronu do schronu nie mogąc znaleźć miejsca. W końcu wylądowałem w kinie(??) Okazało się, ze zegarek mam w ręce i nikt o niego nawet nie zapytał, taka była panika! Dziki sen..
Koffee
Senior forum
Senior forum
Posty: 1160
Rejestracja: 2006-06-14, 17:13
Lokalizacja: ndg - pomorskie

Post autor: Koffee »

od razu mam skojarzenie z nurtem orwellowskim zajsla no i z samym orwellem... taki klimacik

nie pamiętam dobrze, ale dzisiaj w nocy przybijałam jakąś głowę do poręczy schodów (w moim domu!! tylko jakimś trochę innych) takimi długimi szpikulcami... co więcej, ta głowa była żywa i jeszcze miała ciało ;)

btw. mawerick - wydaje mi się, czy przestałeś używać tej emotki -> :D ?? ;) przedtem była w każdym poście :)
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Leśna pisze:przestałeś używać tej emotki
, tak pilnuję się, bo coś za dużo mi ich wycodziło, teraz staram się je ograniczyc tylko do tych najpotrzebniejszych. (nie oznacza to jednak, ze jestem jakiś mniej szczęśliwy).
sasquatch89
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 57
Rejestracja: 2006-09-15, 23:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: sasquatch89 »

Mnie tam się śniło wczoraj i przedwczoraj, że w poniedziałek (czyli dzisiaj) będzie kartkówka w szkolę, ale nie wiedziałem jaka więc nauczyłem się wszystkiego. Przychodzę a tu kartkówki z: historii, maty, anglika i polaka. Przypadek?
Raczej nie zważywszy na to że od kilku lat mam wizję dotyczące mojej niedalekiej przyszłości które są bliższe lub dalcze, lecz zawsze sprawdzają się w 100%
Raziel
Forumowy maniak
Forumowy maniak
Posty: 336
Rejestracja: 2006-08-31, 19:31
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Raziel »

Ja miałem dzisiaj sen jak kazdy inny, parę scenerii się przewija i coś się dzieję. I w jednej przechadzam się korytarzem w jakimś budynku i mijam dziewczynę która mi się podoba. Nie wiem czy się "wymieniliśmy spojrzeniami" ale to była miła chwila i ją zapamiętałem. Dalej coś leciało leciało i w pewnym momencie była sytuacja która mi się nie spodobała ( nie pamiętam dokładnie jaka ) i coś mnie natchnęło że mogę to zmienić i pomyślałem że chcę wrócić do przyjemnego momentu i widziałem obraz, niczym przewijanie taśmy filmowej do tyłu, tak jakby cofanie czasu. I się zatrzymało na momencie kiedy się mijałem z tą dziewczyną co mi się podoba .I jakoś w tych okolicach się obudziłem.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 948

Post autor: Ivellios »

Ja do dziś pamiętam taki sen z dzieciństwa, miałem bodajże koło czterech lat. Obraz snu był jakości taśmy VHS ;) Pod blokiem biegała jakaś stara babka i krzyczała: "Wyciągnijcie mojego syna bo się topi" ale robiła to tak, jakby ktoś puścił film przyspieszonym tempie. Co chwila pokazywała się - już w normalnym tempie - młoda kobieta mówiąca "Ale proszę mi to na spokojnie powiedzieć". Na końcu wyciągali dzieciaka z jakiegoś basenu siatką do połowu ryb...
sasquatch89
Tropiciel tematów
Tropiciel tematów
Posty: 57
Rejestracja: 2006-09-15, 23:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: sasquatch89 »

Raziel pisze:Ja miałem dzisiaj sen jak kazdy inny, parę scenerii się przewija i coś się dzieję. I w jednej przechadzam się korytarzem w jakimś budynku i mijam dziewczynę która mi się podoba. Nie wiem czy się "wymieniliśmy spojrzeniami" ale to była miła chwila i ją zapamiętałem. Dalej coś leciało leciało i w pewnym momencie była sytuacja która mi się nie spodobała ( nie pamiętam dokładnie jaka ) i coś mnie natchnęło że mogę to zmienić i pomyślałem że chcę wrócić do przyjemnego momentu i widziałem obraz, niczym przewijanie taśmy filmowej do tyłu, tak jakby cofanie czasu. I się zatrzymało na momencie kiedy się mijałem z tą dziewczyną co mi się podoba .I jakoś w tych okolicach się obudziłem.
Po prostu jakaś dziweczyna ci się podoba i nie masz odwagi z nią chodzić, albo coś w tym stylu. Twoje mażenia na jawie mogą się spełnić we śnie, sam wiele razy miałem takie sny.
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 948

Post autor: Ivellios »

Ja miałem wczoraj taki sen, że siedziałem w jakimś burdelu (znaczy tak mi się wydawało, że to burdel, wszystko było różowe :P )

[hide] i pieszczę się z jakąś blondinellą... wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że zażyczyła sobie, aby jej "nie wkładać, bo ma płodne dni" :lol:[/hide]

Nie no kiedy wrócą te piękne czasy, jak w snach dziewczyny ratowałem

[hide]zamiast je molestować... :roll: [/hide]
Awatar użytkownika
Mawerick
Senior forum
Senior forum
Posty: 2070
Rejestracja: 2006-08-29, 18:32
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Mawerick »

Widzę, że forumowicze mają ostatnio napływ snów erotyczno- łużkowych :D - ten emot jest wyrazem mojej aprobaty
Awatar użytkownika
Ivellios
Administrator
Administrator
Posty: 4864
Rejestracja: 2004-08-28, 17:14
Lokalizacja: Katowice
Imię i nazwisko: Marek Sęk
Komentarze: 948

Post autor: Ivellios »

Seks! Seks! Wszędzie ten seks! Gdziekolwiek nie spojrzysz - seks, seks, seks!

[hide]I tak ma być :D[/hide]
ODPOWIEDZ

Załóż konto lub zaloguj się, aby dołączyć do dyskusji

Aby wysłać odpowiedź, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem

Załóż konto

Nie masz konta? Zarejestruj się, aby dołączyć do naszej społeczności
Członkowie forum mogą zakładać tematy i śledzić odpowiedzi
Jest to bezpłatne i zajmuje tylko minutę

Zarejestruj się

Zaloguj się

Wróć do „Świat snów”